Alkatrész ajánlatkérés Elérhetőségeink Tesztvezetés Szervíz bejelentkezés Üzenjen nekünk

Érdekli a Ceed új generációja? Esetleg a limitált kiadású Sportage Safety felszereltséggel? Látogasson el bármelyik Kia szalonunkba és válasszon a több mint 200 készleten lévő autóból.

Kompakt modellek, egyedi, kedvezményes áron

Válasszon az egyedi, kedvezményes árú kompakt modelljeink közül.
  • Az új Suzuki Jimny nyerte a 2019-es Világ Év Autója verseny Városi autó kategóriáját
    2019. ÁPRILIS 23.

Rangos elismerésben részesült a vadonatúj Suzuki Jimny: a 2019-es Világ Év Autója versenyen (World Car Awards – WCA) első helyen végzett a Világ Év Városi Autója kategóriában. Az eredményhirdetésre a New York-i Nemzetközi Autókiállításon került sor. A Suzuki az egyetlen márka, amely három egymást követő évben is bekerült a legjobb városi autók dobogósai közé, és ez az első alkalom, hogy a japán gyártó díjat nyert a versenyen.