Alkatrész ajánlatkérés Elérhetőségeink Tesztvezetés Szervíz bejelentkezés Üzenjen nekünk
  • 2021. FEBRUÁR 05.

    Asszisztens munkatárs

    A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. veszprémi telephelyére, magas színvonalú, minőségi munkát végző asszisztens munkatársat keresünk.

    Feladatok:

    • kimutatások, jelentések készítése
    • kapcsolattartás a vállalat egyéb részlegeivel
    • szalonrecepció munkájának segítése, szükség esetén helyettesítése
    • tesztautó kiadások adminisztratív ügyintézése

     Elvárások:

    • minimum középfokú végzettség
    • magas fokú precizitás
    • igényes megjelenés
    • jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képességekkel rendelkező, nyitott személyiség
    • képesség önálló munkavégzésre
    • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
    • valamely vállalatirányítási rendszer beható ismerete
    • hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat

    Előnyök:

    • gépkocsi márkaképviseletnél szerzett tapasztalat
    • angol nyelv alapszintű ismerete

    Amit kínálunk:

    • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
    • vezetői támogatás
    • versenyképes bérezés és cafetéria
    • prémium szintű munkakörülmények
    • szakmai fejlődési lehetőségek
    • hosszú távú tervezhetőség

    Munkavégzés helye:
    Veszprém

    Magyarnyelvű fényképes önéletrajzát küldje el nekünk a laszlo.balogh@jpauto.hu  e-mail címre „asszisztens" megjelöléssel.

    Jelentkezését köszönjük!

    Hozzászólás (0)