Szerviz bejelentkezés Tesztvezetés Alkatrész ajánlatkérés Elérhetőségeink Üzenjen nekünk
  • 2023. SZEPTEMBER 15.

    Autóvillamossági szerelő

    A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. jászberényi csapatába új kollégát keres, Autóvillamossági szerelő munkakörbe!

    Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, aki elhivatottan tudja képviselni a Mercedes-Benz márkát exkluzív környezetünkben. Támogatjuk szakmai továbbképzését, valamint biztosítjuk a szükséges személyi és tárgyi feltételeket, és a megfelelő munkakörnyezetet.

    Feladatok:

    •    Mercedes-Benz gépjárművek javítása, szervizelése, karbantartása
    •    Diagnosztikai munkák
    •    A megrendelt munkák megfelelő minőségben történő elvégzése, átvizsgálása
    •    A munkalapok naprakész, pontos, precíz vezetése
    •    A javítások szakszerű elvégzése, a gyártómű által elvárt, javítási kézikönyvben előírt utasítások szerint
    •    Műhelyrend, illetve műhely tisztaságának fenntartása

    Munkakör betöltésének feltételei:

    •    Szakirányú végzettség (autóvillamossági szerelő )
    •    1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
    •    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    •    Érvényes B, kategóriás jogosítvány
    •    Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

    Előnyök:

    •    Hasonló munkakörben eltöltött munkaviszony
    •    Terhelhetőség
    •    Jó beilleszkedő képesség / csapatszellem
    •    Idegen nyelv társalgási ismerete (német vagy angol)

    Juttatások:

    •    A szegmensen és a régión belül is kimagasló kereseti lehetőség (alapbér + jutalék)
    •    Stabil munkahely
    •    Kiváló munkahelyi környezet
    •    Vezetői támogatás
    •    Szakmai fejlődési lehetőség
    •    Cafeteria
    •    Útiköltség hozzájárulás

    Munkavégzés helye: Jászberény, Mercedes-Benz műhely

    Jelentkezés: Küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a hr@jpauto.hu e- mail címre.