Szerviz bejelentkezés Tesztvezetés Alkatrész ajánlatkérés Elérhetőségeink Üzenjen nekünk
  • 2024. MÁRCIUS 22.

    Mercedes-Benz flottakezelési asszisztens

    A Jász-Plasztik Rent csapatába Mercedes-Benz flottakezelési asszisztenst keresünk.

    Magyarország legújabb, legnagyobb, modern Mercedes-Benz autószalonjában működő flottakezelő cégünk, a Jász-Plasztik Rent Kft. fóti telephelyére, magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk Mercedes-Benz flottakezelési asszisztens munkakörbe.

    Feladatok:

    • gépjárművek beszerzésének és értékesítésének adminisztrációja
    • gépjárművek üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása (biztosítások be- és kijelentése; hatósági ügyintézés; stb.)
    • gépjármű bérleti szerződések, előkészítése és nyilvántartása
    • bérlőkkel való kapcsolattartás
    • gépjármű kárügyintézés
    • egyéb adminisztrációs feladatok

    Munkakör betöltésének feltételei:

    • precizitás
    • minimum középfokú végzettség
    • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
    • rendszerszemlélet
    • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
    • megnyerő személyiség
    • igényes megjelenés
    • B kategóriás jogosítvány
    • saját gépkocsi (a munkahely megközelítéséhez elengedhetetlenül szükséges)

    Előnyök:

    • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
    • járműkereskedelem és/vagy javítás terén szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
    • exkluzív munkakörnyezet
    • fix bérezés + cafetéria

    Munkavégzés helye: Fót, Mercedes-Benz szalon

    Jelentkezés: Kérjük, hogy amennyiben az alábbi linken elérhető adatkezelési tájékozatónkat megismerte és az abban foglaltakat elfogadta, magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igényének megjelölésével küldje el nekünk az istvan.toth@jpauto.hu e-mail címre.

    A pályázók részére készített adatkezelési tájékoztatónk: http://jprent.hu/wp-content/uploads/2023/10/JPR-GDPR-018_Allaspalyazoknak-adando-tajekoztato.pdf