Szerviz bejelentkezés Tesztvezetés Alkatrész ajánlatkérés Elérhetőségeink Üzenjen nekünk
  • 2024. JANUÁR 26.

    MERCEDES-BENZ SZERVIZTANÁCSADÓ (MUNKAFELVEVŐ)

    A Jász-Plasztik Autócentrum fóti csapatába Mercedes-Benz szerviztanácsadó (munkafelvevő) munkatársat keresünk.

    Szeretnél egy profi csapat tagja lenni a világ egyik legértékesebb márkájánál?

    Ha érdekel az autók világa, csatlakozz a JP Autóhoz Fóton! Dolgozz Magyarország legnagyobb, teljesen digitalizált Mercedes-Benz márkaképviseletében szerviztanácsadó pozícióban!

    FELADATOK:
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, személyesen és telefonon egyaránt
    • Ügyfél elégedettség maximális szinten tartása
    • Tanácsadási folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése
    • Árajánlatok készítése, javítási feladatok ütemezése, követése
    • Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés
    • A tevékenységhez tartozó, szükséges adminisztratív feladatok ellátása
    • Garanciális feladatokkal kapcsolatos munkák ellátása, ellenőrzése

    ELVÁRÁSOK:
    • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
    • Műszaki területek iránti érdeklődés
    • Jó szervező – és problémamegoldó készség
    • Megnyerő személyiség
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • B. kategóriás jogosítvány
    • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

    ELŐNYT JELENT:
    • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
    • Értékesítésben szerzett tapasztalat
    • Minimum 1-3 év autós szakmában eltöltött gyakorlat

    Amit kínálunk:
    • Versenyképes teljesítményarányos, bejelentett bérezés, plusz cafateria
    • Stabil vállalati háttér, prémium szintű munkakörülmények
    • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
    • Folyamatos továbbképzések

    Munkavégzés helye: Budapest M0/M3 csomópont

    Jelentkezés: küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a hr@jpauto.hu e-mail címre.