Alkatrész ajánlatkérés Elérhetőségeink Tesztvezetés Szervíz bejelentkezés Üzenjen nekünk
  • 2021. MÁRCIUS 11.

    TERMÉK SZAKÉRTŐ / PRODUCT EXPERT

    A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. értékesítési csapataink támogatására munkatársat keresünk Fótra, azonnali kezdéssel TERMÉK SZAKÉRTŐ / PRODUCT EXPERT munkakörbe.
    FELADATOK
    • Bemutatja az ügyfeleknek a különböző Mercedes-Benz modellek műszaki és termék tulajdonságait, felszereltségeit, felkelti érdeklődésüket ezek iránt, és megismerteti őket az újításokkal
    • Ismeri és használja a mai digitális eszközöket a munkájában
    • Ügyfél- és igényfelmérést készít az értékesítési folyamat megkezdéséig.
    • Tesztvezetéseket végez
    • Részletes és alapos szaktudásával támogatja az értékesítési tanácsadó munkáját
    • Maximális ismeretanyaggal rendelkezik a márka összes magas szintű szolgáltatásáról
    • Segít a gépkocsi szakszerű magas szintű átadásában
    ELVÁRÁSOK
    • Felsőfokú végzettség, és lehetőség szerint rendelkezik ügyfelek részére nyújtott tanácsadási, konzultációs tapasztalattal prémium kategóriás termékek, szolgáltatások értékesítésében
    • Kifejezetten ügyfélközpontú a hozzáállása, rendkívül jó kapcsolatteremtőt, és kiváló kommunikációs készséggel is rendelkezik.
    • Lelkes elkötelezettség a Mercedes-Benz márka felé
    • Kitűnő csapatjátékos az értékesítőkkel való együttműködésben is
    • Erős empatikus készség az ügyféligények és elvárások felderítéséhez
    • Érzékeny és fogékony az új technológiákra, trendekre, innovációkra
    • B kategóriás jogosítvány.
    • Angol vagy német nyelvtudás
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
    MIT KÍNÁLUNK ÖNNEK
    • Stabil minőségi munkahelyet és környezetet, jó munkahelyi légkört.
    • Folyamatos szakmai képzésben részesülnek a Mercedes-Benz teljes modellpalettájáról.
    • Versenyképes bérezés, szakmai előrelépési lehetőség
    Munkavégzés Helye

    Fót

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni: istvan.horpaczi@jpauto.hu

    Hozzászólás (0)

    Vélemény:
Klímatisztítás
2020. ÁPRILIS 01.

Karbantartási csomag
2019. NOVEMBER 04.

Kia városi kisautók
2021. FEBRUÁR 22.