Szerviz bejelentkezés Tesztvezetés Alkatrész ajánlatkérés Elérhetőségeink Üzenjen nekünk
  • 2024. ÁPRILIS 05.

    Flotta üzletág vezető

    A Jász-Plasztik Autócentrum fóti csapatába Flotta üzletág vezető munkatársat keresünk.

    Szeretnél egy profi csapat tagja lenni Magyarország egyik legnagyobb magánkézben lévő autókereskedésében a JP Auto-nál?

    Ha érdekel az autók világa, az értékesítés, a Mercedes-Benz / Kia / Suzuki / Mazda márkák, akkor csatlakozz a JP Auto csapatához Fóton, és dolgozz velünk Flotta üzletág vezető pozícióban!

    Feladatok:
    • A flotta értékesítési stratégiájának kidolgozása és végrehajtása.
    • A Mercedes-Benz, Kia, Suzuki és Mazda márkák flotta értékesítésének koordinálása.
    • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése és a meglévő kapcsolatok ápolása.
    • Piaci trendek figyelése, elemzése és ezek alapján a stratégiai döntések támogatása.
    • A flotta értékesítési csapat kialakítása, irányítása, motiválása és fejlesztése.

    Elvárások:
    • Legalább 5 éves releváns tapasztalat az autóiparban, különös tekintettel a flotta értékesítésben.
    • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
    • Erős ügyfélközpontú hozzáállás.
    • Tárgyaló képes angol nyelvtudás.
    • Stratégiai gondolkodásmód és üzleti orientáció.
    • Proaktív hozzáállás és eredményorientált szemlélet.
    • Felsőfokú végzettség előnyt jelent.
    • Közbeszerzésben való jártasság.

    Amit kínálunk:
    • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (szolgálati autó, laptop, céges telefon)
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Fiatalos és dinamikus csapat
    • Korszerű munkakörnyezet

    Munkavégzés helye: Fót

    Jelentkezés: Küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a hr@jpauto.hu e-mail címre.