Szerviz bejelentkezés Tesztvezetés Alkatrész ajánlatkérés Elérhetőségeink Üzenjen nekünk
  • 2024. ÁPRILIS 08.

    Mercedes-Benz szerviz asszisztens

    A Jász-Plasztik Autócentrum fóti csapatába szerviz asszisztens munkatársat keresünk.

    Szeretnél egy profi csapat tagja lenni a világ egyik legértékesebb márkájánál?

    Ha érdekel az autók világa, csatlakozz a JP Autóhoz Fóton! Dolgozz Magyarország legnagyobb, teljesen digitalizált Mercedes-Benz márkaképviseletében szerviz asszisztens pozícióban!

    Feladatok:

    • szerviz üzletág munkájának teljeskörű támogatása
    • telefonhívások fogadása, szerviz időpontok egyeztetése
    • ajánlatok összeállításában való aktív részvétel
    • ügyfelek kiértesítése visszahívási akcióknál, alkatrészrendelés
    • szerviz kapacitás folyamatos nyomon követése és aktualizálása
    • gépjárművek és ügyfelek nyilvántartása, adatok rögzítése
    • mobilitásautók nyilvántartása, szerződések előkészítése
    • szerviz tevékenységgel összefüggő egyéb adminisztráció elvégzése

    Elvárások:

    • középfokú végzettség
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • minimum alapfokú angol nyelvismeret
    • B kategóriás jogosítvány
    • megoldásorientált, udvarias kommunikáció
    • jó munkaszervezés
    • önálló, precíz munkavégzés

    Előnyt jelent:

    • műszaki végzettség / műszaki véna
    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • versenyképes, bejelentett bérezés, plusz cafeteria
    • stabil vállalati háttér, prémium szintű munkakörülmények
    • innovatív termékek, technológiák és megoldások
    • folyamatos továbbképzések

    Munkavégzés helye: Budapest M0/M3 csomópont, H-P: 08:00 – 17:00

    Jelentkezés módja: küld el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a hr@jpauto.hu e-mail címre.